Meie spetsialistid aitavad Teid praktiliselt mistahes raamatupidamisalase küsimuse lahendamisel, on see siis deklaratsiooni täitmine, aastaaruande koostamine või täielik nõustamine, aga ka lohakaile jäetud raamatupidamise kordaseadmine.

Finantsnõustamine

Finantsnõustamise teenustasu suurus on funktsioon teenuse osutamisele kulunud ajahulgast ning keerukusastmest – see tähendab, et teenuse lõpphind on lisaks kulunud ajahulgale sõltuvuses sellest, milliseks kujuneb finantskonsultandi ja/või tema assistendi osatähtsus konkreetse teenuse osutamisel. Teenuse hinna kujunemise läbipaistvuse suurendamiseks, anname kliendile alati teada milliseks võib kujuneda teenuse maksimaalne hind.

Finantskonsultandi tunnitasu on 25 - 65 EUR.

Teenuse hinnakujundusel püüame lähtuda alati kliendi huvidest, püüdes ühiste eesmärkide suunas liikuda võimalikult kulusäästlikult.

Oleme alati meelsasti valmis Teid abistama, lisainfo saamiseks võtke meiega kindlasti ühendust.

Maksunõustamine

Maksualase õigusabi teenustasu suurus sõltub teenuse osutamisele kulunud ajahulgast ning keerukusastmest, et teenuse lõpphind on lisaks kulunud ajahulgale sõltuvuses sellest, milliseks kujuneb maksukonsultandi ja/või tema assistendi osatähtsus konkreetse teenuse osutamisel.

Teenuse hinna kujunemise läbipaistvuse suurendamiseks, anname kliendile alati teada milliseks võib kujuneda teenuse maksimaalne hind.

Maksualane nõustamine 20 - 45 EUR tund.

Oleme alati meelsasti valmis Teid abistama, lisainfo saamiseks võtke meiega kindlasti ühendust.

Õigusabi

Õigusalases nõustamises hindame esimese sammuna töö keerukusastet ning meie võimet pakkuda Teile võimalikku parimat teenust, mistõttu hinnakokkulepped saavutatakse läbirääkimiste teel.

Raamatupidamine

Raamatupidamisteenuse hind sõltub raamatupidamistöö mahust. Arvestusühikuteks on:

1. Müügiarved

2. Ostuarved

3. Sularaha ja kaardimakse kviitungid ja arved

4. Kassaorderid

5. Pangaoperatsioonid (v.a. panga teenustasud)

6. Palgaarvestuskanded (1 töötaja = 1 arvestusühik)

7. Põhivara amortisatsiooni kanded (1 põhivara = 1 arvestusühik)

8. Laoarvestuse kanded


Kuu hinnad vastavalt arvestusühikute mahule (ilma käibemaksuta):

Kandeid Ühe kande hind EUR Hind EUR
Kuni 50 ühikut kuus 2,00
51-100 1,80 180
101-150 1,50 225
151-200 1,4 280
201-250 1,3 325
251-300 1,25 375
301-350 1,2 420


Üle 351 kande hind kokkuleppel.


Eeltoodud raamatupidamisteenuse kuu hinnale ei lisandu tasusid palgaarvestuse, põhivarade arvestuse, aruandeliste isikute arvestuse eest. Samuti ei lisandu tasusid kliendile või ametkondadele esitatavate raportite ja aruannete eest. Erandiks on aastaaruanne, mille koostamise ja esitamise hind on ühe kuu teenuse hind.


Oleme omal alal töötanud aastast 1996.

Võta meiega ühendust juba täna!

info@fico.ee

+372 5111665